Laptop Notebook Teknik Servisi

Laptop Teknik Servisi

servis talebiniz için lütfen arayın

0216 610 0295
0535 556 2171

Her marka model laptop notebook bilgisayarlarınızın onarım ve yedek parça değişim işlerini garantili olarak yapmaktayız.

notebook teknik servisi

Servisimiz onarım ve yedek parça konusunda siz değerli müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermektedir.

notebook teknik servisi

notebook teknik servisi

verdiğimiz hizmetlerin bazıları ;

———————————————————————

Laptop kasa ve menteşe tamiri

laptop menteşe tamiri

laptop menteşe tamiri

Her marka Laptop ve notebook modellerinin kırılan çatlayan kasalarındaki menteşelerin tamiri ve değişimleri yapılmaktadır. bazı Laptopların kırılan kasalarında hasar yüksek olduğunda tamiri mümkün olmayabilir. yeni kasa takılarak değişim gerçekleştirilir.

Laptop adaptör değişimi tamiri

laptop adaptör değişimi

laptop adaptör değişimi

her marka model laptop notebook cihazlarınız için şarj cihazlarımız mevcuttur. bozulan şarj cihazlarınız yenisiyle değiştirilmektedir

Laptop ekran değişimi

laptop ekran değişimi

laptop ekran değişimi

firmamızda tüm Laptop ve notebook modelleri için ekran panel değişimi yapılmaktadır. ekranlarımız 1 yıl garanti kapsamındadır. Ekran panel kırılması, ekranda ölü piksel oluşması, darbe gibi tüm arızaların onarılması için ihtiyaca göre ekran panel değişimi ekran kartı değişimi veya ekran kartı tamirleri yapılmaktadır.

Laptop anakart tamiri

laptop anakart tamiri

laptop anakart tamiri

Laptop ve notebook modelleri ile ilgili tüm anakart arızaları uzman bilgisayar tarafından profesyonel olarak tamir edilir. tüm işlemlere garanti verilir.

Tüm Anakart & Entegre Arızaları

Anakart besleme power arızaları
Wifi / Şebeke Arızaları
Ram Arızaları
Cpu İşlemci Arızaları

Laptop klavye değişimi

laptop klavye değisimi

laptop klavye değisimi

herhangi bir sebepten dolayı tuşları basmayan klavyelerin değişimleri firmamızda garantili olarak yapılmaktadır. değişen klavyelerinize 1 yıl garanti verilmektedir.

Laptop sıvı ve su teması tamiri

laptop sivi temasi tamiri

laptop sivi temasi tamiri

laptoplardaki sıvı teması kaynaklı arızalar ciddi bir sorundur. çay, kola, su, kahve dökülmesi sebebi ile sıvı temasına maruz kalmış cihazlarınıza firmamızda profesyonel onarımlar uygulanmaktadır. kısa devreye sebep olan sıvı maddeler  ve oksitler itina ve dikkatle temizlenir. arızalı chipler yenisi ile değiştirilir.

Laptop bakım ve performans hizmetleri

laptop isinma kapanma sorunu

laptop isinma kapanma sorunu

cihazlarınızın yavaş çalışması, geç açılması, fazla ısınması virüs bulaşması, yazılımın çökmesi gibi sorunlar tarafımızdan kısa sürelerde profesyonel yöntemler ile çözülmektedir.

Laptop harddisk değişimi

laptop harddisk degisimi

laptop harddisk degisimi

her marka Laptop ve notebook modelleri için hard disk ile ilgili arızaların onarımı ve değişimi yapılmaktadır. hard disk ve ssd değişimlerine 2 yıl garanti verilmektedir.

Laptop ssd takılması hızlandırma işlemleri

laptop ssd takilmasi hizlandirma

laptop ssd takilmasi hizlandirma

geç açılan yavaş çalışan notebook laptop cihazlarınızın hardisklerini yeni teknoloji SSD ye dönüşümlerini garantili bir şekilde yapmaktayız. bu sayede eski sisteminizden 10 kat daha peformanslı bir laptopa sahip olabilirsiniz. yeni bilgisayar masrafınızı uzun bir süre daha ertelemiş olursunuz.

Laptop fan temizliği ve değişimi

laptop fan temizligi

laptop fan temizligi

ısınma kaynaklı kapanan veya performansı düşük cihazlarınızda yukarıdaki görselde olduğu gibi fan ve havalandırma bloğu tozdan tıkanmış olabilir. bu tip durumlarda laptop fan bakımı fan değişimi termal macun yenilemesi gibi hizmetler için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Laptop şarj aleti değişimi

laptop sarj aleti degisimi

laptop sarj aleti degisimi

her marka model laptop notebook cihazlarınız için elimizde şarj aletleri uygun fiyatlara bulunmaktadır. ayrıca power kabolosu şarj cihazı ile birlikte hediye edilmektedir.

Laptop batarya değişimi

laptop batarya degisimi

laptop batarya degisimi

cihazınız eskisi kadar pil performansı vermediğinde pil modundayken aniden kapanıyorsa bataryanızın değişme süresi gelmiş bulunmaktadır. ömrünü tamamlamış laptop batarya pilleriniz firmamızda yenileri ile değiştirilmektedir

Laptop çip değişimi ve tamiri

laptop chip tamiri

laptop chip tamiri

anakart üzerindeki besleme devresi chipleri ve ekran kartı chipleri firmamızda garantili bir şekilde onarılmaktadır. ayrıca reballing işlemleri yapılmaktadır.

Laptop veri kurtarma hizmetleri

laptop harddisk veri kurtarma

laptop harddisk veri kurtarma

laptop, masaüstü pc ve cep telefonlarınızdan silinen kaybolan her türlü medyanın (resim video data) kurtarma işlerini firmamızda profesyonel şekilde yapılmaktadır konuyla ilgili detaylı makalemize göz atmanızı tavsiye ederiz…

https://uzman-bilgisayar.com/veri-kurtarma-hizmetleri/

Laptop ram bellek yükseltme

laptop ram bellek yukseltme

laptop ram bellek yukseltme

bazen yeni yüklediğiniz bir program yada yeni yüklediğiniz bir oyun daha fazla ram bellek ihtiyacı duyabilmektedir. bu noktada laptoplarınızın ram belleklerini yükselme işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktayız bu konuyla ilgili bizden destek alabilirsiniz.

Laptop Teknik Servisi

———————————————————————————————————————————————-
Bülent BAŞ
Bilg.Sist.Uzmanı
0535 556 2171
info@uzman-bilgisayar.com