Teknik Servis

  TEKNİK SERVİS

  pc yazılım donanın sorunları

  pc yazılım donanın sorunları

  Yazılım ve donanım arızalarının giderilmesi:

  Kişisel bilgisayarınıza bir program yüklediniz çalışmadı mı? Yada piyasadan aldığınız herhangi bir donanımı (yazıcı, modem, web cam, ekran kartı vs… ) bilgisayarınıza kuramadınız mı? Bilgisayarınız donuyor mu? Endişelenmeyin bu tarz sorunlarda Uzman Bilgisayar size bir telefon kadar yakın.

  virus trojan temizligi

  virus trojan temizligi

  Virüs ve trojan temizliği:

  Şu an dünyada milyonlarca virüs ve trojan bulunmakta ve her geçen gün bunlara yenileri eklenmektedir. Bu zararlı yazılımlar bazen siz istemeseniz de bilgisayarınıza bulaşıp veri kaybına uğramanıza, işletim sisteminizin çökmesine ve bilgisayarınızın açılamaz duruma gelmesini sağlayabilir. Hatta bilgisayar korsanları, keylogger yazılımları ile bilgisayarınızı ele geçirebilir, kredi kartı veya özel bilgilerinize ulaşabilir. Virüs programınız olsa bile bu sorunları yaşayabilirsiniz. Böyle bir durumda paniğe kapılmadan bizi aradığınızda geliştirdiğimiz özel uygulamalarla virüslerinizden ve zararlı yazılımların tamamından kurtulabilirsiniz.

  kozyatağı bilgisayar teknik servisi

  bilgisayar teknik servisi

  Güvenlik arttırıcı ve performans sağlayıcı bakımlar:

  Bilgisayarınız bazen ilk günkü gibi hızlı çalışmıyor yada kısa sürede işletim sisteminiz çöküyor olabilir. Böyle durumlarda tecrübeli teknisyenlerimiz sistem güvenliğinizi tehdit eden fiziksel yada yazılımsal kaynaklı sorunları kısa sürede tespit eder ve sorunları giderir.

  ssd montaj ve pc hızlandırma

  ssd montaj ve pc hızlandırma

  Güçlendirme:

  Modeli eskimiş bilgisayarınızın yeni donanımlarla takviye edilip hızlandırılması
  Ssd harddisk montajı ve kurulumu
  Ağ sistemleri kablolu ve kablosuz ağ yapılandırılması
  Ağ ve internet bazında donanım sorunlarının çözüm ve terfisi

  Adsl:

  Abonelik işlemleri, modem kurulumu ve internetinizin çalışır duruma getirilmesi.

  veri kurtarma merkezi

  veri kurtarma merkezi

  Veri kurtarma:

  Sabit diskinize meydana gelecek fiziksel bir hata sonucu verilere ulaşılamaması durumunda özel yazılımlar ile veri kurtarma işlemleri.

  Yedekleme:

  Sabit diskinizdeki önemli olduğunu düşündüğünüz verilerinizin bir defalığına veya periyodik olarak güvenli bir biçimde başka bir ortama aktarılması.

  Kompresörlü hava bakımı:

  Bulunduğunuz ortama göre bilgisayarınız zamanla tozlanır, fanlardan aşırı gürültüler gelmeye başlar. Özellikle geceleri yüksek sesle çalışır. Bu toz birikintileri pcnizin donanım parçaları üzerinde yarı iletken bir tabaka haline gelir ve kısa devre yapar. Yada pc fanları çalışmaz duruma gelerek gereken soğutma işlemini yapamazlar. Böyle bir durum size yüksek maliyet gerektiren bir arızaya yol açabilir. Kompresör hava bakımı ile pcniz bütün tozlardan kurtulur ilk günkü kadar yeni ve temiz bir hale gelir gerekirse fanlar yağlanır veya yenisi ile değiştirilir.

  BİLGİSAYAR BAKIM ve ONARIM ANLAŞMALARI

  Müşterilerimize sunduğumuz süreli hizmetlerimiz, yapılan bakım ve onarım anlaşmaları ile sağlanır. Bu anlaşmalar müşterinin İhtiyacına yönelik olarak farklı opsiyonlar ile hazırlanmaktadır. Sözleşme kapsamında, müşterinin sunucu, PC ve yazıcılarda oluşan donanım ve yazılım problemleri tespit edilir ve ücretsiz olarak onarılır. Uzaktan yardım ve destek hizmeti verilir. Arızalı cihazlarda gerekli olması halinde yedek parça değişim bedeli müşteriden talep edilir. Bunun dışında kullanılan ticari programlardan kaynaklanan sorunlar anlaşma kapsamına alınmaz. Ayrıca ücretlendirilir.

  hakkımızda

  Danışmanlık Hizmetleri

  DANIŞMANLIK  HİZMETLERİ

  Teknolojik gelişmeleri takip edemeyen işletmeler, her geçen gün rekabet güçlerini yitirirler. İhtiyaçlarınızı belirtin, çözümler önerelim sizi bir adım öne taşıyalım. Firmaların bilgi teknolojileri açısından gereksinim duyduğu sistem analizi, donanım, altyapı konularında işbirliği yapıyoruz. Amacımız bilişim teknolojileri, hizmet ve iş sistemleri ile ilgili teknik bilgiler konusunda ilk akla gelen olmaktır.


  Bülent BAŞ
  Bilg.Sist.Uzmanı
  0535 556 2171
  info@uzman-bilgisayar.com